×
tworzenie stron Gdańsk
Nasze Usługi
Realizacje
Blog
Dlaczego My
Praca
Kontakt

Google Ads

Zdobądź nowych klientów w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie – Google.

Kampania w sieci wyszukiwania daje niesamowite możliwości. Dzięki niej, Twoje reklamy wyświetlą się dokładnie tym, którzy szukają Twoich produktów i usług. Poza frazami wyszukiwania możemy określić rejon ekspozycji, grupę docelową, godziny emisji oraz wiele ważnych parametrów. Kampanie Google Ads są znakomitym narzędziem zarówno dla firm lokalnych, firm rodzinnych jak i tych, które działają na wielu rynkach.

Jakie posiadamy kompetencje w zakresie reklam Google Ads ?

Certyfikat Google Ads w sieci wyszukiwania

Certyfikat Google Ads z reklamy mobilnej

Certyfikat Google Ads w sieci reklamowej

Obsługujemy firmy z całej Polski. Na początku przeprowadzamy wywiad oraz wspólnie określamy cele oraz budżet. Kolejny krok to omówienie listy stron / produktów / usług, które będą promowane – wraz z podziałem na priorytety. Określamy maksymalny koszt pozyskania klienta. To kluczowe dla ustalenia polityki stawek. Następnie tworzymy i konfigurujemy kampanie Google Ad. Aktywujemy grupy reklam i piszemy teksty reklamowe.

Sam decydujesz o wysokości swojego budżetu reklamowego. My zrobimy co w naszej mocy, aby środki w ramach przyznanego budżetu były spożytkowane optymalnie i pozwoliły na osiągniecie zakładanego celu.

Przekazujemy miesięczne raporty. Dzięki nim dokładnie widać co udało się już osiągnąć. Raporty obejmują dane z systemu Google Ads oraz z narzędzia Google Analytics. Detale pomiarów ustalamy indywidualnie, pod cele konkretnego klienta. Nasze raporty często uwzględniają analizę działań konkurencji oraz ogólne trendy w danej branży.

Działamy z nastawieniem na sukces naszego klienta. Pomagamy maksymalizować konwersję, unikać kosztownych błędów i zwiększać sprzedaż każdego dnia. Precyzyjne raporty dostarczają wielu kluczowych danych, które pozwalają skutecznie walczyć z konkurencją.  Sprawujemy systematyczną i jakościową opiekę nad kampaniami Google Ads.

Czekamy na Twój kontakt. Niech to będzie początek udanej współpracy 🙂

Card image cap
Czekamy na Twój kontakt.

Powiedz co chcesz osiągnąć i dowiedz się, co możemymy zrobić dla Twojej organizacji.

Posiadamy Certyfikowany Zespół Google Ads
AgilePM
Prince2