strony internetowe gdańsk

Doświadczenie zdobywamy od 2005 roku

Wykonaliśmy setki stron www oraz aplikacji internetowych.

Nasza siedziba znajduje się w sercu Gdańska. Stąd realizujemy zlecenia dla klientów z całego Pomorza, Polski oraz z zagranicy.

Obsługujemy klientów o bardzo różnym profilu. Zarówno małe firmy rodzinne jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne.

Cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Wspólnie określany jakie sa cele oraz ustalamy najlepszą drogę do ich realizacji. Wydajnie zarządzamy procesem wytwarzania. Współpraca jest przyjemna i nastawiona na cel.

Dołącz do grona zadowolonych klientów. Strony internetowe Gdańsk.

Bezpieczeństwo, dzięki chmurze testowej

Rozwiązujemy problemy, zanim rzeczywiście wystąpią.

Nasza autorska platforma testowa składa się z serwerów z systemami Linux, zlokalizowanych w centrum danych firmy Hetzner Online.

Mamy unikalne rozwiązania, które pozwalają nam testować wydajność oraz bezpieczeństwo tworzonych przez nas stron internetowych oraz aplikacji. Dzięki temu, produkcyjne wersje cieszą się wysoką bezawaryjnością.

Pomiary prędkości ładowania, symulowane ataki oraz pomiary obciążenia serwera, pozwalają nam na skuteczną optymalizację oraz zabezpieczenie aplikacji przed problemami w prawdziwym środowisku.

własne serwery
strony internetowe gdańsk

Bazujemy na rozwiązaniach Open Source

WordPress, WooCommerce i Laravel zapewanią Tobie swobodę działania.

Systemy Open Source mają otwarty kod źródłowy, dzięki czemu nad ich rozwojem i bezpieczeństwem czuwają tysiące programistów.

Tysiące uniwersalnych rozszerzeń gwarantują szybszy rozwój projektu oraz niższe koszty obsługi. Podobnych możliwości nie zapewnia "własny system".

Klient, który decyduje się na open source nie jest skazany na współpracę z jednym wykonawcą. Prace nad projektem mogą być kontynuowane przez inny podmiot, który specjalizuje się w obsłudze danej technologii.

Open Source nie blokuje możliwości wprowadzania zmian, których potrzebuje Twój projekt.

Strony Internetowe Gdańsk
© 2015 - 2018 AXEMEDIA