×
tworzenie stron Gdańsk
Nasze Usługi
Realizacje
Blog
Dlaczego My
Praca
Kontakt

Tworzymy Strony Internetowe

100% Mobilne. Szybkie. Czytelne.
Lider z Gdańska.

Strony Internetowe

szybkie, skuteczne i czytelne

Google Ads

źródło nowych klientów

Pozycjonowanie

w wyszukiwarce Google

Multimedia do Sieci

zdjęcia & filmy

Teksty do Sieci

copywriting

Audyt Dostępności

standard WCAG 2.0

Monitoring WWW

24h / 7 dni w tygodniu

Usługi Doradcze

wsparcie w Internecie

Tłumaczenie Stron

www na języki obce

Strony Internetowe Gdańsk

Tworzyliśmy strony internetowe dla setek firm w Polsce oraz w Unii Europejskiej. Zdobywamy doświadczenie od 2005 roku. Od prostych stron www po dedykowane aplikacje. Zapewniamy wysoką zgodność z urządzeniami mobilnymi oraz optymalizację SEO pod dobre wyniki w wyszukiwarce Google. Szybkość działania, czytelność i łatwa obsługa to kluczowe cechy naszych witryn.

W naszej pracy stawiamy na dobrą analizę sytuacji i konkurencji, User Experience Design, sprawne zarządzanie projektami (PRINCE2, AgilePM, Scrum) oraz koncentrujemy się na potrzebie biznesowej klienta. Wytwarzamy rozwiązania, które realizują określone cele. Robimy to przy zachowaniu najwyższej jakości multimediów (filmy i zdjęcia - również z powietrza), atrakcyjnej treści oraz nowoczesnej konstrukcji. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom. Zapytaj nas o bezpłatną wycenę dla Twojej firmy. Dołącz do naszych zadowolonych klientów. Zapewnimy Tobie sukces w Internecie - nowych klientów i wzrost przychodów.

Pozycjonowanie oraz Google Ads

Twoja strona WWW potrzebuje ruchu. Kluczowa jest jej widoczność w sieci. Zapewniamy ją na klika sposóbów. Poprzez zaawansowaną optymalizację, pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz kampanie reklam Google Ads. Taki zestaw gwarantuje, że odczuwalnie zwiększysz liczbę gości na swojej witrynie. Każdy odwiedzający to kolejna szansa sprzedaży.

Nasze działania poprzedza tzw. audyt SEO. Ustalamy frazy kluczowe najbardziej odpowiednie dla danej organizacji. Badamy konkurencję i aktualną sytuację w wyszukiwarce. Oceniamy bieżącą konstrukcję i optymalizację witryny. Określamy mocne i słabe strony. Ustalamy jakie działania należy podjąć, aby poprawić pozycję strony. Na koniec przygotowujemy kosztorys oraz plan postępowania. We wszystkich działaniach koncentrujemy się na Twoim sukcesie biznesowym.